RMR STAVÚvodProjektyKatalógy domovFotoPartneriKontakt
 
 
 
 
RMR STAV
  O našej spoločnosti
  Rekonštrukcie stavieb
  Financovanie stavieb
  Prečo zatepľovať?
  Certifikáty
 
 
 
Kontakt

R.M.R. STAV s.r.o.
Bzenica 379, 966 01 Bzenica

IČO: 48003115
DIČ: 2024170907

00421 905 873 176

rmrstav.sro@gmail.com
www.rmr-stav.sk
 

O našej spoločnosti

Kto sme?

Spoločnosť RMR-STAV bola založená v roku 2004. Našou hlavnou činnosťou je stavba rodinných domov na kľúč a prinášanie radosti do života klienta v podobe splneného sna, ktorým je krásne a príjemné bývanie. Rodinný dom, či lepšie povedané stavba domu je srdcom našej spoločnosti. Sme firma, ktorá si upevňuje svoje postavenie na stavebnom trhu najmä kvalitnou a odbornou prácou a ústretovým prístupom ku zákazníkom. Pri všetkých našich činnostiach používame moderné, kvalitné a najmä certifikované materiály, a tiež postupy, ktoré sú v súlade s technickými požiadavkami EU. Stavba domu je náročná činnosť, preto ju vykonávajú preškolení a vysokokvalifikovaní odborníci našej firmy. Pri osobnej konzultácii s klientom sa vždy snažíme nájsť pre neho to najvýhodnejšie riešenie, tak aby bol jeho projekt bezchybný. Poradíme pri hľadaní najvýhodnejšieho spôsobu financovania, pri výbere najvhodnejšieho materiálu, najlepšieho postupu pri samotnej realizácií a rovnako pomôžeme s vybavením všetkých potrebných administratívnych záležitostí. Výsledkom všetkých týchto činností je nový rodinný dom. Spokojný zákazník je u nás na prvom mieste, preto každý rodinný dom dokončíme v stanovenom termíne a v ukážkovej kvalite.

Čo je stavba domu na kľúč a čo tým klient získa?

Veľmi jasne a stručne povedané, stavba domu je náročná činnosť a preto ide o maximálne možné šetrenie klientovho času, nervov a taktiež aj financií. Po úvodnom stretnutí a vyjasnení si všetkých požiadaviek klienta nasleduje sled udalostí, na ktorého konci je odovzdanie kľúčov a nový rodinný dom. Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam sme maximálne flexibilní, ústretoví, zodpovední a v práci vysoko odborní, a najmä v oblasti stavebníctva poskytujeme celú paletu služieb. V Západnej Európe nie je ničím výnimočným, keď stavebná spoločnosť poskytuje svojim klientom okrem samotnej stavebnej činnosti aj služby v oblasti dodania pozemku, projektovania stavieb, financií, zabezpečovania inžinierskej činnosti, skolaudovania stavby, až po rôzne širokú škálu súvisiacich doplnkových služieb.
Takto klient získa profesionálny prístup, istotu a pomoc vo všetkých sférach, pričom všetko potrebné vybaví pod jednou strechou. Lepšie povedané stavba domu je ponechaná na nás, čím klient ušetrí množstvo času, a tiež stresových situácií, ktoré by investoval do vybavovania všetkého potrebného. A tak ušetrený čas môže venovať oveľa príjemnejším aktivitám napr. rodine, práci, záľubám, atď. Ceny energií sa nezastaviteľne šplhajú k oblakom a všetci vieme, že najlacnejšia energia je tá nevyrobená. Preto domy ktoré staviame, staviame v európskom štandarde. Spolupracujeme so spoločnosťami, ktoré sa tiež zaoberajú touto problematikou a dodávajú zariadenia, ktoré minimalizujú spotrebu energie, a tým aj náklady spojené s jej výrobou.

Naša spoločnosť klientom ponúka:

• vhodný rodinný dom na základe poradenstva
• dodanie cenovej ponuky
• inžiniersku činnosť
• projekt rodinného domu
• konzultáciu pri výbere stavebného materiálu
• vypracovanie finančnej analýzy a následné zabezpečenie finančných prostriedkov
• samotnú stavbu domu
• záručný a pozáručný servis

Klient tým dosiahne:

• ušetrenie času a financií
• kvalitné a odborné vykonanie všetkých (aj doplnkových) prác
• minimalizovanie doby výstavby
• koordináciu prác

Každý klient chce mať svoj rodinný dom podľa svojich predstáv. Z toho dôvodu je len na klientovi, či si vyberie rodinný dom z katalógu, alebo si ho nechá nakresliť na mieru architektom. Stavba domu je podľa projektu riešená tak, aby k nej bolo možné pristavať garáž, prístrešok a takisto je možné obmieňať vnútornú dispozíciu domov a určovať si štandard vybavenia.
Stavba domu je náročná činnosť z pohľadu finančného a tiež časového. Potrebné je myslieť najmä na to, že budete stavať pravdepodobne len raz. Je veľmi dôležité, aby na všetko od výberu materiálu až po pracovné postupy dozeral odborník. Všetky dodané a dočasne uskladnené materiály musia byť pred použitím dôkladne skontrolované. Na samotnú stavbu a postupy prác dohliada stavebný dozor, ktorý kontroluje dodržiavanie stavebných a technických noriem a predpisov, ako aj bezpečnosť pri práci. Taktiež dohliada na používanie certifikovaných stavebných materiálov, a samozrejme podrobne kontroluje stavebný denník tak, aby bol rodinný dom postavený na 100%. Čo sa týka ceny a kvality, je na klientovi a na zhotoviteľovi, aby spoločne vybrali to najlepšie riešenie. Rodinný dom a teda samotná stavba domu je v mnohých prípadoch celoživotným dielom, ktoré je potrebné prepracovať do posledného detailu.


Vernostné karty V.I.P.

Keďže v našej spoločnosti veríme, že spokojný zákazník je na prvom mieste, snažíme sa ponúknuť niečo viac ako len samotnú realizáciu stavebnej činnosti. Preto v prípade realizácie rekonštrukcie alebo obnovy Vášho bytového domu našou spoločnosťou, získa každá bytová jednotka ,,kartu V.I.P.“. Tá sa dá následne uplatniť ako zľava na stavebný materiál zakúpený u nášho dodávateľa a rovnako na prácu vykonávanú našou firmou v prípade realizácie stavebných úkonov. Táto karta má platnosť 3 roky odo dňa ukončenia prác na Vašom bytovom dome.

Reklamné plochy

V prípade, že niektorá zo štítových stien Vášho bytového domu, alebo budovy je výhodne nasmerovaná do niektorej s rušnejších ulíc nie je problém na ňu nainštalovať jednoduché zariadenie na uchytenie reklamnej plachty. A tú následne prenajímať záujemcom o reklamu. Takéto zariadenie Vám nainštalujeme a následne všetky potrebné záležitosti vybavíme za Vás úplne zadarmo. A podľa veľkosti reklamy potom takéto riešenie dokáže prinášať desiatky, niekedy až stovky eur do Vášho rozpočtu.

 
 
  2023 RMR STAV, všetky práva vyhradené