RMR STAVÚvodProjektyKatalógy domovFotoPartneriKontakt
 
 
 
 
RMR STAV
  O našej spoločnosti
  Rekonštrukcie stavieb
  Financovanie stavieb
  Prečo zatepľovať?
  Certifikáty
 
 
 
Kontakt

R.M.R. STAV s.r.o.
Svitavská 8/45, Žiar nad Hronom

IČO: 48003115
DIČ: 2024170907

00421 905 873 176

rmrstav.sro@gmail.com
www.rmr-stav.sk
 

Urob si sám

Zabezpečením tohto projektu zaručujeme pre klienta možnosť aktívne sa podieľať na realizácií stavby svojho domu. Sme stavebná firma s niekoľkoročnými skúsenosťami a roboty sa rozhodne nebojíme. Ale práve počas našej stavebnej praxe sa nám niekoľkokrát stalo, že šikovný klient mal záujem si niektoré úkony realizovať sám. A preto sme vytvorili projekt UROB SI SÁM, pri ktorom sa aj Vy môžete aktívne podieľať na stavbe svojho rodinného domu.

V prípade záujmu o tento projekt a túto možnosť sa hneď na začiatku spraví dohoda medzi klientom a nami ako zhotoviteľom o tom, ktorú stavebnú činnosť si klient vykoná sám. Samozrejme, že nie všetky úkony je možné takto realizovať. Jedná sa prevažne o doplnkové stavebné úkony, ktoré nepodliehajú odborným revíziám a ktoré sa vykonávajú ako dokončovacie práce. Sem spadá vymaľovanie miestností, pokládka dlažby, plávajúcej podlahy, namontovanie osvetlení a pod.. Je to z toho dôvodu, aby v prípade neodbornej alebo zlej realizácie nebola porušená, v horšom prípade ohrozená samotná stavba. A tiež aby sme my ako realizátor stavby boli chránený a dištancovaný od následných obvinení z neodborného prevedenia tej ktorej činnosti. Preto budú vopred všetky potrebné náležitosti podrobne uvedené v Zmluve o dielo.

Pri tomto projekte si klient nemusí lámať hlavu kde a za akých podmienok zakúpi potrebný stavebný materiál. Ten mu bude zabezpečený a dodaný našou spoločnosťou až na miesto stavby za veľkoobchodné ceny. Ak bude mať klient záujem o pomoc, samozrejme naši pracovníci mu veľmi radi poradia a pomôžu. Hlavnou výhodou tohto projektu je istá časť finančných prostriedkov, ktoré klient dokáže ušetriť. Tie následne môže investovať či už do zariaďovania interiéru, spravenie radosti svojim najbližším alebo na svoje záľuby. Najľahšie zarobené peniaze sú predsa tie ušetrené. Ďalšie plus je to, že klient má možnosť sa aktívne podieľať na stavbe svojho domu. A možnosť naučiť sa niečo nové od našich skúsených a šikovných majstrov tiež nie je na zahodenie. Preto ak ste si vedomý svojich zručností a máte chuť si skrášliť svoj dom vlastnými rukami je tento projekt určený práve Vám.

 
 
  2014 RMR STAV, všetky práva vyhradené