RMR STAVÚvodProjektyKatalógy domovFotoPartneriKontakt
 
 
 
 
RMR STAV
  O našej spoločnosti
  Rekonštrukcie stavieb
  Financovanie stavieb
  Prečo zatepľovať?
  Certifikáty
 
 
 
Kontakt

R.M.R. STAV s.r.o.
Svitavská 8/45, Žiar nad Hronom

IČO: 48003115
DIČ: 2024170907

00421 905 873 176

rmrstav.sro@gmail.com
www.rmr-stav.sk
 

MLADÁ RODINA

Ďalší projekt vytvorený našou spoločnosťou je určený pre všetky mladé rodiny, ktoré sa aktuálne zaoberajú otázkou vyriešenia svojho budúceho bývania. Vieme, že zodpovedanie všetkých otázok a konečné rozhodnutie nie je jednoduché, pretože v mnohých prípadoch je to rozhodnutie na celý život. Otázky typu: Chceme bývať v byte, alebo v dome? Máme na to dostatok financií? Budeme schopní splácať úver spolu s ostatnými výdavkami? Aké sú náklady na bývanie v byte a v dome? Kúpiť radšej starý dom, alebo si postaviť nový podľa svojich predstáv? Ostane nám aj na dovolenku? A to je len krátky zoznam toho všetkého čo treba pred rozhodnutím zodpovedať.
Práve projekt MLADÁ RODINA môže byť tým správnym dôvodom prečo uprednostniť stavbu domu pred kúpou bytu. V banke Vám ale pri schvaľovaní úveru povedali, že nemáme dostatočný príjem na to, aby ste úver dostali? Tak odkiaľ na to zobrať financie? Poradíme Vám.
Náš projekt je určený aj pre rodiny s nižším finančným príjmom a nižším sociálnym zabezpečením. Klientovi sa zostaví finančná analýza a na základe tej sa pripraví a vybaví úver, ktorý je pre neho šitý presne na mieru. Takéto riešenia, ktorých podstatu Vám radi objasníme osobne poskytujeme v spolupráci s finančnou inštitúciou, ktorá pôsobí na trhu viac ako 10 rokov. Avšak hlavná podstata tohto projektu spočíva v zabezpečovaní finančných prostriedkov pre mladé rodiny z vládnych programov. Kombináciou finančných úverov a vládnych programov pre klienta vytvoríme dokonalý systém financovania. Pričom kvalitná príprava celej problematiky je rovnako dôležitá ako riešenie lokality a projektu bývania. Naši klienti majú postarané o najlepšie možnosti na finančnom trhu a taktiež počas celej doby splácania zabezpečený neustály servis, čo je tiež veľkou dominantou našej spolupráce. Dobre nastavené finančné riešenie môže znamenať aj niekoľko tisícovú úsporu pre celú dobu splácania úveru. Tento program zabezpečuje zníženie úrokovej sadzby na 3 %, pričom banka prispieva 1 % a štát 2 % p.a.. Vek žiadateľa musí byť do 35 rokov a priemerný hrubý mesačný príjem žiadateľa môže byť maximálne vo výške 1,3 násobku priemernej hrubej mesačnej mzdy na území SR.

Výhody:
- splatnosť až 30 rokov (čím sa dosiahnu veľmi nízke splátky),
- získanie úveru aj bez vlastnej hotovosti a bez nutnosti predošlého sporenia,
- možnosť predčasného splatenia i bez poplatku,
- možnosť refinancovať hypotéku úverom z inej banky, alebo stavebnej sporiteľni,
- možnosť získať úver bez dokladovania príjmu,
- pri fixácii úveru na dlhšie obdobie istota nemennej splátky.

Projekt domu ZADARMO!!!
Každý klient, ktorý sa rozhodne pre projekt MLADÁ RODINA automaticky získa nárok na projekt rodinného domu úplne zadarmo. Jedná sa o projekt domu, ktorý si klient vyberie z nášho katalógu. Vy nám poviete aká je predstava o Vašom budúcom dome a my Vám pomôžeme s výberom projektu. V prípade záujmu o úpravy vo vybranom projekte Vám aj tie zabezpečíme bezplatne.
V našej spoločnosti sa snažíme pre Vás nielen zabezpečiť najvýhodnejšiu formu financovania, ale tiež ušetriť Vám finančné prostriedky hneď na začiatku. Preto ak Vás tento projekt zaujal, tak neváhajte, kontaktujte nás a my Vám s radosťou všetko objasníme.

 
 
  2014 RMR STAV, všetky práva vyhradené