RMR STAVÚvodProjektyKatalógy domovFotoPartneriKontakt
 
 
 
 
RMR STAV
  O našej spoločnosti
  Rekonštrukcie stavieb
  Financovanie stavieb
  Prečo zatepľovať?
  Certifikáty
 
 
 
Kontakt

R.M.R. STAV s.r.o.
Svitavská 8/45, Žiar nad Hronom

IČO: 48003115
DIČ: 2024170907

00421 905 873 176

rmrstav.sro@gmail.com
www.rmr-stav.sk
 

100 ľudí, 100 chutí

Každý človek je jedinečný, a preto aj potreby každého z nás sú jedinečné. Rozdielna predstava o živote, a tiež rozdielna predstava o ideálnom bývaní. V týchto myšlienkach sa názory ľudí značne rozchádzajú. Niekoľko rokov sa zaoberáme potrebami klienta, ktoré súvisia s realizáciou jeho celoživotného sna. Spokojnosť klienta je u nás na prvom mieste, a preto sa mu snažíme vyjsť v ústrety vo všetkom, čo stavba rodinného domu obnáša. A najmä z tohto dôvodu sme vytvorili projekt 100 ĽUDÍ, 100 CHUTÍ, v ktorom je možné skombinovať všetky ostatné projekty, a tým docieliť maximálnu spokojnosť každého zákazníka.

ENERGETIK, MLADÁ RODINA, ANTI BYROKRACIA, ANI CENT DOPREDU SOLVENTNOSŤ, UROB SI SÁM, STABILITA, KLASIK. Projekty našej spoločnosti sú navrhnuté tak, aby mal možnosť si vybrať každý to, čo mu vyhovuje. No v prípade záujmu klienta vieme jednotlivé projekty skombinovať a dosiahnuť jedinečné riešenie šité na mieru.

Uveďme si názorný príklad: Mladý manželský pár sa rozhodne pre stavbu rodinného domu prostredníctvom našej spoločnosti. Nakoľko však nemajú s obdobnou problematikou skúsenosti požiadajú nás o pomoc. Ako prvé majú záujem o vypracovanie finančnej analýzy a následné zostavenie plánu financovania. Čiže sa využije projekt MLADÁ RODINA, ktorého súčasťou je tiež vybavenie zvýhodneného úveru od štátu a od banky. Taktiež nemajú skúsenosti so zabezpečením stavebných povolení a s vybavením všetkej potrebnej dokumentácie. Pri využití projektu ANTI BYROKRACIA im preto všetky potrebné náležitosti budú vybavené. A nakoniec, obaja rozmýšľajú ekologicky, a tiež ekonomicky. A preto by radi umiestnili na svoj dom solárne kolektory. Teda majú možnosť využiť tiež projekt ENERGETIK.

Zhrnutie:

Mladý manželský pár využije nasledovné projekty:

1. MLADÁ RODINA /financovanie stavby rodinného domu s podporou štátu a banky/
2. ANTI BYROKRACIA /zabezpečenie stavebných povolení/
3. ENERGETIK /umiestnenie solárnych zariadení/ 

 
 
  2014 RMR STAV, všetky práva vyhradené